KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16306356
nr 1630 6356
Fanny Hjelm
(1858-1944), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1932, Landskap, 11x7, yttermått inklusive ram: 20x11 cm
Fanny Hjelm, född 1858 i Lindesberg, död 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 05:04:59)
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 20:07:09
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor