KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16306356

nr 1630 6356

Fanny Hjelm

(1858-1944), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad 1932, Landskap, 11x7, yttermått inklusive ram: 20x11 cm

Fanny Hjelm, född 1858 i Lindesberg, död 1944, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:07:09

1/7 19:43:59 1      Vinnande bud

Fanny Hjelm

Läs mer om Fanny Hjelm